Ziņojums Nr. 2170

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.23 12:12
GPS koordinātes: 24.15135, 56.92421 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2016.12.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.17
Atrisināšanas ilgums: 25 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

izgāzti būvgruži.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informējam, ka 28.12.2016. veikta objekta apskate, sastādīts Apskates protokols, atbildīgajām personām uzdots savākt atkritumus.