Ziņojums Nr. 2168

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2016.12.23 06:12
GPS koordinātes: 24.76188, 57.08502 +/- 12.000m
Apstiprināts: 2016.12.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.06
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Milzīga atkritumu kaudze mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

veikuši teritorijas apsekošanu un ņemot vērā pašreizējos laikapstākļus, tas ir, sniega ietekmes un zemās temperatūras apstākļus, kā rezultātā nav iespējams veikts kvalitatīvu atkritumu savākšanu, informējam, ka atkārtota vietu apsekošana un atkritumu savākšana iepriekš minētajās vietās esam ieplānojuši veikt bezsniega apstākļos. Par atkritumu savākšanas faktu informēsim atsevišķi.


Mežkopības vadītājs Guntars Kampernovs