Ziņojums Nr. 2165

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.04.01 11:04
GPS koordinātes: 23.6948, 56.94118 +/- 6.7444m
Apstiprināts: 2019.04.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.04.09
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pamatīgi piesārņota apkārtne

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Maisi un sadzīves atkritumi savākti