Ziņojums Nr. 2164

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.21 10:12
GPS koordinātes: 24.16204, 56.94838
Apstiprināts: 2016.12.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.30
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija 27.12.2016.veica pārbaudi nekustamā īpašuma teritorijā Vestienas ielā, Rīgā ( pie dzelzceļa pārbrauktuvi Vietalvas ielā, Rīgā). Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka minētā nekustamā īpašuma teritorija netiek uzturēta atbilstoši Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146„Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasībām. Nav nodrošināta nekustamā īpašuma teritorijas sakopšana: ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Saistībā ar to, ka minēto saistošo noteikumu neievērošana ir administratīvs pārkāpums, atbildīgajai personai tika sastādīts apskates protokols.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija