Ziņojums Nr. 2156

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.12.19
GPS koordinātes: 24.12571, 57.00187
Apstiprināts: 2016.12.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.22
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveiki! Lūdzu, lai atbildīgie sakop trotuāru. Mēslaine ir sākot no Sarkandaugavas 26/9 nama apmēram 300 m garumā ( virzienā uz Jauniešu centru "Laimīte").

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

21.12.2016.pārbaudes laikā Inspekcija konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Par konstatēto pārkāpumu Atbildīgajai personai ? Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols ar lūgumu novērst pārkāpumu.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija