Ziņojums Nr. 2155

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.19 09:12
GPS koordinātes: 23.21028, 57.10272 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2016.12.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.28
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Piemēslota ceļmala un mežs pie apļa un pieturas. Foto caur autobusa logu, tādēļ sekas slikti redzamas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien!

Par pieteikumu Nr. 2155 Engures novads netālu no Ķesterciema apļa,- zemes īpašnieks patstāvīgi īpašumā nedzīvo. Ir izsaukts uz Engures novada pašvaldības policiju jautājuma risināšanai.

Ar cieņu
ENPP priekšnieks
Jānis Vancāns