Ziņojums Nr. 2154

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.19 06:12
GPS koordinātes: 24.26639, 56.93974 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.12.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.28
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Piemēslots mežs

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Stopiņu novada pašvaldības policija veic informācijas pārbaudi un norādītās teritorijas apsekošanu, kā arī tiks nosūtīts brīdinājums īpašuma īpašniekam par teritorijas sakopšanu.


Sigita Plociņa
Stopiņu novada pašvaldības policijas
vecākā inspektore