Ziņojums Nr. 2153

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Saldus novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.03.31 13:03
GPS koordinātes: 22.63913, 56.37927 +/- 1.0m
Apstiprināts: 2019.04.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

vides piesārņošana ar auto plastmasiem, aprakti plastmasi, Rubas pagasts Saldus novads, aiz mājām Laukiņi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Saldus novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore