Ziņojums Nr. 2151

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2016.12.18 11:12
GPS koordinātes: 23.65369, 56.67594 +/- 7.0m
Apstiprināts: 2016.12.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.12.19
Atrisināts: 2017.08.28
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” speciālists informē, ka teritorija sakopta.
JPPI “Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centrs”