Ziņojums Nr. 2149

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.18 09:12
GPS koordinātes: 24.25087, 57.00534 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.12.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.21
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

K-kads izmeta daudz stikla meza

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

21.12.2016. teritorijas apsaimniekotājam ? SIA “Rīgas meži” tika sastādīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu ar termiņu pārkāpuma novēršanai.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija