Ziņojums Nr. 2148

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Liepājas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.03.31 11:03
GPS koordinātes: 21.00381, 56.52354 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2019.04.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.04.05
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sliežu ielā 3, Liepāja, konstatēju vides piesārņojumu. Lūdzu rast risinājumu, lai LSEZ ostas darbības rezultātā netiktu apdraudēta mana veselība un radīts piesārņojums manā īpašumā. Kristīne Dzelme, Liepāja. Tālr.: 29426015

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Veiktas pārrunas ar ostas uzņēmumu un LSEZ pārstāvjiem, apzināti iespējamie cēloņi pastiprinātai putēšanai. Turpmāk lielāka vērība tiks pievērsta ne tikai birstošo kravu pārkraušanai, bet arī ostas iekšējo ceļu uzkopšanai.