Ziņojums Nr. 2146

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.15 10:12
GPS koordinātes: 24.4617, 57.0076 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2016.12.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.29
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Brutāli izmesti atkritumi celjmalā. Skukīšos, 18līnijas un 15 škjērslīnijas krustā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Garkalnes novada pašvaldības , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tiks savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00