Ziņojums Nr. 2140

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.11 11:12
GPS koordinātes: 24.12432, 56.97581 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.12.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.13
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

14.12.2016. Inspekcija apsekoja teritoriju starp Arēnas un Jāņa Krūmiņa ielām un konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Par konstatēto pārkāpumu atbildīgajai personai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija