Ziņojums Nr. 2137

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.12.10 11:12
GPS koordinātes: 23.91472, 56.86548
Apstiprināts: 2016.12.12
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.12.13
Atrisināts: 2017.01.06
Atrisināšanas ilgums: 26 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vèlos informèt, ka trešo reizi šajà portàlà (aplikàcijà) es uz šiem pašiem vides pàrkàpumiem nenoràdîšu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārvalde veica teritorijas apsekošanu. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka blakus saimniecības ēkai atrodas automašīnu riepu kaudze apmēram 40 m2 platībā.
Pamatojoties uz Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 238.1 panta pirmo daļu, 15.11.2016. ir pieņemts lēmums uzsākt lietvedību administratīvā pārkāpuma lietā.
Pārvalde zemes īpašniekam ir uzdevusi rīkojumus.