Ziņojums Nr. 2134

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.10 07:12
GPS koordinātes: 23.13488, 56.96411 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2016.12.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tukuma pašvaldības risinājums atkritu bedrei! uz atkritumiem daļēji uzbērt zemi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Tukuma novada pašvaldībai.