Ziņojums Nr. 2133

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.09 10:12
GPS koordinātes: 24.08366, 56.90923 +/- 12.000m
Apstiprināts: 2016.12.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.29
Atrisināšanas ilgums: 19 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Skvērs, Rīgā starp Vienības gatvi, Bāriņu ielu un Unity centru. 2 nedēļas atpakaļ inspicēja arī pašbaldības policija, bet bez izmaiņām, atkritumi tik aug vairumā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas pilsētas pašvaldības , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00