Ziņojums Nr. 213

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Pļaviņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.05.30 12:05
GPS koordinātes: 25.71173, 56.63632 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2018.05.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzts šīferis sānceļā pie avota. Stāv jau 3 nedēļas. Ne paśvaldība, ne VVD uz iesniegumu nereağē Nevar pievienot attēlu, jo tuvāk vietai nav GPS pārklājuma

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Pļaviņu novada pašvaldībai
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00