Ziņojums Nr. 2129

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.03.30 12:03
GPS koordinātes: 24.2413, 56.8749 +/- 4.0342m
Apstiprināts: 2019.04.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lapu un zaru kalns sajaukumā ar sadzīves atkritumiem, kuru veido Rumbulas dārzu īpašnieki un bezpajumtnieki. Šī kalna otrajā pusē arī samesti visādi sadzīves un pat bīstami atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore