Ziņojums Nr. 2126

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.03.30 09:03
GPS koordinātes: 23.92809, 57.00607 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.04.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.04.09
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jūras krastā, izskatās, ka aizmirsts no talkas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Atkritumu maisi savākti