Ziņojums Nr. 2125

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.05
GPS koordinātes: 23.11041, 57.01172 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2016.12.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi ezera malā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!





---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Tukuma novada pašvaldībai.