Ziņojums Nr. 2124

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.12.04 13:12
GPS koordinātes: 26.52848, 55.89561 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2016.12.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.04.26
Atrisināšanas ilgums: 21 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau vairākus gadus ceļmalā ir novietoti bīstami materiāli ar lielām resnām un asām stieplēm, jo īpaši ziemā kad ir sniegs var nejauši uzkāpt uz tām un sadurties ka arī var nejauši paklupt un gūt nopietnas traumas!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Latvijas dzelzceļa , ka pēc norādītajām koordinātēm 21.12.2016 teritorija tika sakārtota

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00