Ziņojums Nr. 2118

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.03.29 10:03
GPS koordinātes: 24.11522, 56.92436
Apstiprināts: 2019.03.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lucavsalas neiznomāto dārzu dala Senukai tivumā ir izgāztuve. Ja sagādātu konteinerus, Lucavsalas dārznieki iesaistītos talkā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte