Ziņojums Nr. 2114

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.11.30
GPS koordinātes: 24.09367, 56.96191 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.11.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.11.30
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Cemmere zivis.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm pārkāpējs tika noķerts un sastādīts protokols.

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00