Ziņojums Nr. 2113

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valsts augu aizsardzības dienests
Pieteikuma datums: 2016.11.29 13:11
GPS koordinātes: 24.11921, 56.94712 +/- 24.0m
Apstiprināts: 2016.11.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.05
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vai tas nav aizsargājams augs, kas tiek izmantots kā dekorācija veikalā Emeralda, kas atrodas t/c Origo?!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Dabas aizsardzības pārvalde, ka 02.12.2016. veica pārbaudi T/C "Origo" veikalā "Emeralda'', taču tā skatlogos staipekņiem līdzīgi augi netika konstatēti.
Tirdzniecības vietas pārstāvji tika informēti par normatīvo aktu prasībām attiecībā uz aizsargājamo augu iegūšanu un izmantošanu.
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00