Ziņojums Nr. 2112

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2016.11.29
GPS koordinātes: 24.53288, 57.09196 +/- 10.0m
Apstiprināts: 2016.11.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.06
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Aptuveni 15m no ceļa, regulāri tiek izmesta tara.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no AS "Latvijas valsts meži" , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00