Ziņojums Nr. 2111

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2016.11.28 12:11
GPS koordinātes: 24.66148, 57.10157 +/- 8.2m
Apstiprināts: 2016.11.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.21
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

neiznīcināmā atkritne... prasās pēc kustības video novērošanas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informējam, ka Sabiedrības darbinieki veica minētās teritorijas apsekošanu un konstatētie atkritumi tika savākti.
Paldies par vērību un atbalstu kopējos vides sakopšanas darbos.


Ar cieņu
Mārtiņš Putniņš
AS "Latvijas valsts meži"
Rietumvidzemes reģions
juriskonsults