Ziņojums Nr. 2110

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.11.27 13:11
GPS koordinātes: 23.4705, 56.93958
Apstiprināts: 2016.11.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.15
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Bezpajumtnieku atstāti atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Padevīgi ziņoju, ka atkritumi ĶNP Vanadziņu kalnā ir savākti.
Ziņojis Oskars 27.11.2016. .


Ar cieņu

Meldra Priedēna
Dabas aizsardzības pārvaldes
Pierīgas reģionālās administrācijas direktora vietniece