Ziņojums Nr. 2108

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Garkalnes pasvaldības policija
Pieteikuma datums: 2016.11.27 13:11
GPS koordinātes: 24.43643, 57.01964 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2016.11.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.29
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Plašā apkārtnē izmētāti atkritumi, riepas utt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Garkalnes novada pašvaldības , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00