Ziņojums Nr. 2107

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldības policija
Pieteikuma datums: 2016.11.27 12:11
GPS koordinātes: 23.95965, 56.90032 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2016.11.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.04.25
Atrisināšanas ilgums: 28 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

mežiņā auto detaļas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Par Vides SOS ziņojumu Nr.2107: pret zemes īpašnieku uzsākta administratīvā lietvedība un uzlikts par pienākumu atkritumus pārvietot uz tam paredzēto vietu.

Ar cieņu,
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede