Ziņojums Nr. 2106

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.11.27 12:11
GPS koordinātes: 24.22649, 56.9392 +/- 9.8636m
Apstiprināts: 2016.11.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.02.20
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

principā šā apvidū gar meža malu vajadzētu noiet.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00