Ziņojums Nr. 2102

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.11.26 12:11
GPS koordinātes: 24.09367, 56.96195 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2016.11.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.02.20
Atrisināšanas ilgums: 24 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

В этой машине лежат маломерные судаки.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm pārkāpums netika konstatēts
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00