Ziņojums Nr. 2101

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.11.26
GPS koordinātes: 24.12171, 56.90394 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2016.11.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.06
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pamatīgi piemēslots Kazdangas ielā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Veikta apsekošana dotajā teritorijā.Sastādīts apskates protokols ,informēta Pārdaugavas izpilddirekcija par nesakopto teritoriju ,kurai jāveic tālāku rīcibu šīs teritorijas sakopšanai.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija