Ziņojums Nr. 2095

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.11.26 07:11
GPS koordinātes: 24.10048, 56.90622
Apstiprināts: 2016.11.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.20
Atrisināšanas ilgums: 25 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien! Rīgas domes Administratīvā inspekcijā (turpmāk ?Inspekcija) tika saņemts Vides SOS iesniegums par gružiem, kas atrodas uz pašvaldības zemes. Inspekcija jau atkārtoti saņem par šo teritoriju sūdzību, kurā nav izvesti gruži. 20.12.2017.tika veikta apsekošana un nosūtīta vēstule Pārdaugavas izpilddirekcijai, lai sakoptu šo teritoriju. Atkārtota apsekošana tika veikta 10.01.2017.Pārdaugavas izpilddirekcija veiks gružu izvešanu līdz 25.01.2017.Teritorija tiks kontrolēta ,ja šis darbs netiks veikts līdz 25.01.2017., tad tiks atkārtoti sastādīts apskates protokols un nosūtīta vēstule par veicamo darbu.