Ziņojums Nr. 2093

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.11.23 13:11
GPS koordinātes: 24.10791, 57.07246 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2016.11.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.08
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nesaprotu, tas normāli, veidot izgāztuvi pie ceļa?! Labi ir satīrīt savu pagalmu, taču tas nenozīmē, ka vecās lapas, nezāles un vēl sazin kas jāber ceļa malā..

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija 24.11.2016. apsekoja Valsts vides dienesta Vides SOS ziņojumā Nr.2093 norādītās teritorijas apkārtni un konstatēja, ka nekustamā īpašuma Rīgā, bez adreses (neizbūvētajā Sēkļu ielas daļā pie Mangaļu prospekta) (kadastra Nr.0100 120 9999, kadastra apzīmējums 0100 120 0048) uzturēšanā netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasības. Par konstatēto administratīvo pārkāpumu sastādīts apskates protokols, kas ar pavadvēstuli nosūtīts atbildīgajai personai ? Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai. Papildus informējam, ka saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 58.pantu par vides piesārņošanu un piegružošanu paredzēts sods. Tādēļ, konstatējot personu administratīvā pārkāpuma izdarīšanas brīdī, nekavējoties jāvēršas Rīgas pašvaldības policijā, kuras kompetencē ietilpst sabiedriskās kārtības nodrošināšana.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija
tel.: 67026629