Ziņojums Nr. 2092

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.11.23
GPS koordinātes: 24.0451, 56.95335 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2016.11.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.08
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmestas auto riepas!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

, Rīgas pašvaldībai piederošajā teritorijā ir izmestas riepas. Nosūtīta vēstule Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai - nodrošināt sakopšanu.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija
tel.: 67026629