Ziņojums Nr. 2091

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ventspils pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.03.25 10:03
GPS koordinātes: 21.57418, 57.39172 +/- 48.007m
Apstiprināts: 2019.03.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Regulāra antisanitārija un haoss ikdienā un arī pēc atkritumu izvešanas. Iedzīvotāju ieteikumi gada laikā netiek ņemti vērā un risinājumi šī haosa novēršanā netiek meklēti.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ventspils pilsētas domei.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte