Ziņojums Nr. 2087

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valsts meža dienests
Pieteikuma datums: 2016.11.22 13:11
GPS koordinātes: 25.11554, 57.19429 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2016.11.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Iespaidīgi daudz būvmateriālu, sadzīves atkritumi, kā arī automašīnu daļas, sadzīves tehnikas paliekas utt. Tas viss izmētāts pa lielu teritoriju apkārt Vaisuļkalnam. Šeit var iebraukt ar auto un nesenie auto riepu nospiedumi liecina, ka šī ir populāra atkritumu izmešanas vieta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Valsts meža dienests


---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00