Ziņojums Nr. 2085

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.11.21 09:11
GPS koordinātes: 23.33784, 56.94031 +/- 2784.7m
Apstiprināts: 2016.11.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.29
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tiek zāģēti lieli,augoši ozoli,Engures nov.,Smārdes pag.,Dzeguzes

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Engures novada pašvaldības , ka pēc norādītajām koordinātēm tika apsekota apkārtne un sastādīts apskates protokols.

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00