Ziņojums Nr. 2084

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2016.11.21 09:11
GPS koordinātes: 24.21586, 57.0317 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2016.11.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.11.28
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas mežiem , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00