Ziņojums Nr. 2071

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.03.23 14:03
GPS koordinātes: 24.11514, 56.88432
Apstiprināts: 2019.03.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jauni atkritumi Baložu mežā. Pirms pāris gadiem tur tika jau iztīrīts, pašlaik atkal tiek gāzti jauni atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ķekavas novada pašvaldībai.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte