Ziņojums Nr. 2070

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Dabas aizsardzības pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.11.18 10:11
GPS koordinātes: 25.05744, 57.24168 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.11.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.12
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveiki! Gājām pa mežu un uzdūrāmies izmestiem atkritumiem, tau skaitā lieliem stikla gabaliem. Vietā atrodas 3 lieli atkritumu maisi un daudz izbērty atkritumu. Šeit piebraukt var ar auto. Vieta atrodas lielas meža takas un liela meža ceļa krustojumā. Apt. 20-25m no krustojuma. Pievienoju bildi, kur norādu atrašanās vietu. Paldies!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Dabas aizsardzības pārvaldes , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00