Ziņojums Nr. 207

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.05.28 18:05
GPS koordinātes: 24.065, 56.88262 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2018.05.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.06.04
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

eco baltia | VIDE ir aizmirsusi izvest atkritumus

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atkritumu ir savākti.
_______________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470