Ziņojums Nr. 2068

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.03.23 13:03
GPS koordinātes: 24.21187, 56.98932 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2019.03.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.03.28
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

veca mini izgāztuve, 100m uz dienvidiem - drusku lielāka. kāpēc foto kājām gaisā? - to pie autoriem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Rīgas domes pārstāvis apsekoja minēto teritoriju un atkritumi netika konstatēti. Ziņojums pēc iederības tika nosūtīts SIA "Rīgas meži".