Ziņojums Nr. 2059

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.03.23 08:03
GPS koordinātes: 23.85029, 56.98545 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.03.26
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.04.26
Atrisināts: 2019.04.26
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Veranda Jurmalas kapas, zem tas ir nenormals daudzums atkritumu, loti vecu, ja kads iemetis izsmeki degs labi!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Īpašniekam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Īpašniekam papildus nosūtīta Jūrmalas pilsētas domes vēstule par nepieciešamību sakārtot teritoriju. Objekts atrodas Pašvaldības policijas kontrolē.