Ziņojums Nr. 2058

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.11.17 20:11
GPS koordinātes: 25.27181, 57.32893 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2016.11.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

17.11.2016 22:15 Ierodoties Ģimenes īpašumā "Vecmesli" izkāpjot no automašīnas un ieelpojot gaisu konstatēju, ka gaisā jūtams traucējoš,elpceļus kairinošs spēcīgs koksnes aromāts.Kas izraisīja spēcīgu klepu. Man Kopš 29.06.2016 ir konstatēta astma.Tik katastrofāls gaisa piesārņojums nav pat Rīgā.Jo tur ir jāklepo tikaij retu reizi.Īpašumā vecmesli jāklepo regulāri.Jautājums, kad šī problēma tiks risināta?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Valmieras reģionālajai vides pārvaldei

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00