Ziņojums Nr. 2053

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Carnikavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.11.15 12:11
GPS koordinātes: 24.29131, 57.14911 +/- 20.0m
Apstiprināts: 2016.11.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.23
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Carnikavas novads, Gauja, DKS "Kāpas", Ņūtona iela 2. No dzīvojamās ēkas kanalizācijas akas tiek sūknēti kanalizācijas notekūdeņi dabā. Aiz mājas kāpu zonā.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Notekūdeņu sūknēšana un šļūtene netika konstatēta.
Ēkas īpašnieks kategoriski noliedz, ka būtu sūknēti notekūdeņi, bet apgalvo, ka nejauši ārpus žoga nonākusi dārza laistāmā šļūtene.
Iespējams, ka nelielā apmērā ir sūknēti notekūdeņi, bet kāda specifiska smaka netika konstatēta, kā arī nekāda laboratoriska izpēte netika veikta, jo pašvaldībai nav šādas iespējas.
Ēkas īpašnieks ir informēts par to, ka komposta kaudze ir aizvācama, ko arī apņēmās paveikt.
Ar cieņu,
Carnikavas novada pašvaldības aģentūras "Carnikavas Komunālserviss"
Vides pārvaldības nodaļas vadītājs
Edgars Sliede