Ziņojums Nr. 2049

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.11.12 10:11
GPS koordinātes: 24.01626, 57.02166 +/- 3.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.29
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi mežā!

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas pilsētas domes , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00