Ziņojums Nr. 2048

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.11.11 12:11
GPS koordinātes: 23.91472, 56.86546
Apstiprināts: 2016.11.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.12.13
Atrisināts: 2016.12.13
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Auto riepu kalni - droši, ka nelegāli.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārvalde veica teritorijas apsekošanu. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka blakus saimniecības ēkai atrodas automašīnu riepu kaudze apmēram 40 m2 platībā.
Pamatojoties uz Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 238.1 panta pirmo daļu, 15.11.2016. ir pieņemts lēmums uzsākt lietvedību administratīvā pārkāpuma lietā.
Pārvalde zemes īpašniekam ir uzdevusi rīkojumus.


Ar cieņu Arnita Barkāne
Valsts vides dienesta
Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes
Resursu kontroles daļas vecākā inspektore