Ziņojums Nr. 2043

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Limbažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.11.05 20:11
GPS koordinātes: 24.7107, 57.50851 +/- 100.00m
Apstiprināts: 2016.11.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.29
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Limbaži, Sporta iela 4, pagrabā tiek gāzta kanalizācija.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Limbažu novada pašvaldības , ka pēc norādītajām koordinātēm objekts tika apsekots un sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00