Ziņojums Nr. 2035

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.11.04 15:11
GPS koordinātes: 24.28363, 56.87027 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2016.11.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.29
Atrisināšanas ilgums: 24 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti melni maisi, izskatās ka ar lapām

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Laba ziņa! Saņemta informācija no Salaspils novada pašvalība , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00